پاپ آپ استند نمایشگاهی

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 5 پیام مهم در هنگام مواجه شدن با اعداد فرشته

5 پیام مهم در هنگام مواجه شدن با اعداد فرشته

5 پیام مهم هنگام مواجه شدن با اعداد فرشته :

1-باور به محافظت فرشتگان

2-مثبت اندیشی

3-امیدواری به مصلحت خداوند

4-ایجاد تعادل و آرامش

5-تلاش برای تغییر و پیشرفت در زندگی

( فرقی هم نمیکنه که چه عددی ببینید، به طور کلی تمامی اعداد فرشته حاوی این پنج پیام برای شما هستند ، پیام ها رو دریافت کنید و جلو برید )

رمان هایی درباره مرگ و زندگی که حتما باید بخوانید! مطلب مرتبط رمان هایی درباره مرگ و زندگی که حتما باید بخوانید!


اعداد فرشته فقط اعدادی هستند که به صورت کاملا اتفاقی و غیر منتظره و بدون دخالت اراده ما دیده شوند و فقط در این صورت هست که ممکنه اعداد با مشاهده مکرر حامل پیامی برای ما باشند ،در غیر اینصورت مشاهده اعداد رند نه تنها حامل پیامی نیست (عدد فرشته نیست) بلکه منجر به یک حالت کلافه کنندگی میشود ( نظیر چک کردن مداوم ساعت گوشی یا چک کردن اعداد در جاهای مختلف ) -- این توضیح رو رو برای افرادی گفتم که پیام گذاشته بودن : ما هر لحظه منتظریم تا اعداد فرشته رو ببینیم، و هر لحظه چشمشون به ساعت و..ایناست که عدد فرشته ببینند ادامه ...نکته : [ هر شخصی باید مطابق خرد ، آگاهی ، ادراکات درونی و شهود باطنی خودش ، پیام ها رو دریافت کنه ] و اگر از آگاهی لازم برخوردار نباشید ممکنه اون معنای پشت پیام ،را به درستی درک نکنید .


همزمانی و ساعت آینه

پدیده همزمانی برای اولین بار توسط کارل یونگ مطرح شد. این روانپزشک سوئیسی یکی از پیشگامان روانشناسی تحلیلی است. وی توضیح داد که یک ساعت آینه ای مانند 02:02 می تواند نشانه یا فال باشد و برای ناظر معنی دارد .

بنابراین شما درکی از پیامی خواهید یافت که ناخودآگاه شما مایل است برای شما ارسال کند. در واقع ، به لطف ناخودآگاه شماست که تصمیم گرفتید به زمان نگاه کنید و اتفاقاً با یک ساعت آینه روبرو شدید.

این همزمانی نامیده می شود: مشاهده واقعه ای که همزمان با واقعه دیگر رخ می دهد و برای شخص مشاهده کننده آن معنی خاصی دارد .


نتیجه :

اعدادی که به صورت اتفاقی و پی در پی مشاهده میکنید یا فقط حاوی پیام معنوی ( 5 پیام فوق) برای شماست و یا اینکه مربوط به پدیده همزمانی مشاهده اعداد و اتفاقات در زندگی شما می شود و یا اینکه دربردارنده هر دوی این مفاهیم ( معنوی-همزمانی) برای شماست .پس قرار نیست هر وقت اعداد رند را مشاهده میکنیم منتظر پیامد و وقوع اتفاقی ( در آن لحظه ) باشید ،در نتیجه فقط بر روی مثبت اندیشی و پیام های معنوی تمرکز کنید و بس.


چند نکته قابل توجه :

تأیید

اغلب اوقات، مشاهده یک عدد فرشته به مدت چند روز تکرار می شود، به دنبال آن یک مکث کوتاه، سپس دوباره دیدن آن، به عنوان یک یادآوری و به عنوان تأییدی است که شما در مسیر درست هستید. همچنین به این دلیل است که باید مطمئن شوید که شماره فرشته ای که می بینید پیامی است که در حال تحویل است.

نیاز به تغییر

اگر چه وقتی عدد فرشته را هر روز، برای مدت طولانی، معمولاً بیش از چند هفته می‌بینید، دیگر به منزله اطمینان یا علامت حمایتی نیست، اما از شما می‌خواهد تغییرات واقعی در زندگی خود ایجاد کنید. . اگر از قبل می دانید که باید روی خودتان کار کنید، اما از این کار می ترسید. مانع پیشرفت خود می شوید و از نعمت های خود دریغ می کنید. تا زمانی که آنچه را که در وهله اول از شما خواسته است را انجام ندهید، نشان داده خواهد شد.

تناقض معانی

هر عدد فرشته معنای خاصی دارد، و برخی از آنها اگر به طور همزمان مطرح شوند، با یکدیگر تناقض دارند ، و به این معنی است که شما در یک موقعیت خاص قرار دارید، که این موقعیت برای شما در نظر گرفته نشده است، حداقل در این لحظه از زمان.


فاطمه قناعتیانهمچنین بخوانید : » 10 دلیل برای دیدن علائم فرشتهبازدید سایت خود را میلیونی کنید
نظرات
arrow یسنا
سلام بر شما ممنون از مطالب خوبتون ، اگه یکی مدت دو سال یه عدد رو بطور مداوم ببینه معنیش چیه ؟ یعنی من اون پیام رو نتونستم درک کنم ، برا همین مدام تکرار می شه؟
پاسخ ادمین
سلام، طبق مواردی که در مطلب ارسال شده ممکنه تنها دربردارنده پیام های معنوی باشه
arrow Mozhdeh
خیلی جالب بود من دنبال یه تغییر مکان بودم و از روزی که شروع به کار در اون زمینه کردم مرتب هر روز در مسیر عدد ۱۱:۱۱رو میدیدم الان که به هدفم رسیدم دیگه کمتر میبینم این عدد رو
arrow حسنا
چه جالب...! فقط یکم متنش فلسفی بود اگ میشه روون تر بنویسن ک قابل هضم تر باشه ممنون: )
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


چگونه آموزش خود را به محصول تبدیل کنیم چگونه آموزش خود را به محصول تبدیل کنیم مشاهده